Welcome to the New Bristol Myers Squibb

Giovanni Caforio, M.D., předseda představenstva a generální ředitel, Bristol Myers Squibb

Giovanni Caforio, M.D., předseda představenstva a generální ředitel, Bristol Myers Squibb

Představujeme nový Bristol Myers Squibb


T

oto je pro Bristol Myers Squibb historické období.

Jsme lídrem v oblasti inovací a vědeckých pokroků, s dlouhou tradicí, s níž přinášíme pacientům po celém světě život zachraňující léky. V onkologii a hematologii, imunologii a kardiovaskulárních onemocněních se zaměřujeme na inovace přinášející průlomové postupy v léčbě pacientů, kteří potřebují nové, alternativní přístupy a možnosti léčby. Společnost Bristol Myers Squibb je připravena na dlouhodobý růst, s cílem stát se jedním z nejvýznamnějších a největších dodavatelů v tomto odvětví se špičkovými vědeckými a komerčními možnostmi.

Během uplynulého roku jsme se podrobně podívali na naše firemní logo, abychom se ujistili, že je dokladem toho, kdo jsme a za čím stojíme. V souladu s promítnutím transformace naší společnosti a příslibů do naší budoucnosti do reality, jsme logo Bristol Myers Squibb také podrobili vývojovým změnám.

Inspirací pro naše logo a jeho hodnoty byly potřeby našich pacientů a našich lidí. Ruka v našem logu je jednoduchým a univerzálním symbolem pro uzdravení, poskytování péče a přijímání pomoci. Je to symbol lidskosti, osobního kontaktu, který přenášíme do naší práce a do každé léčby, kterou vyvíjíme. Naše logo plně ztělesňuje naši vizi včetně závazku využívat vědu k vývoji ohleduplných řešení pro pacienty, kteří jsou u nás vždy na prvním místě.

Máme nejtalentovanější lidi v oboru, kteří každý den prokazují své nadšení a odhodlání plnit své poslání - objevovat, vyvíjet a dodávat inovativní léky, které pomáhají pacientům zvítězit nad vážnými nemocemi.

Jsem hrdý jako nikdy dříve, že můžu pracovat pro společnost Bristol Myers Squibb, kde měníme životy pacientů prostřednictvím vědy.

Giovanni

Související obsah

Vědeckým přístupem měníme životy pacientů™
Naše firemní logo

Objevte, proč má nový Bristol Myers Squibb to, co je zapotřebí, abychom přinesli prospěch více pacientům než kdykoli předtím.