Welcome to the New Bristol Myers Squibb

Giovanni Caforio, M.D., Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO, Bristol Myers Squibb

Giovanni Caforio, M.D., Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO, Bristol Myers Squibb

Yeni Bristol Myers Squibb'e hoş geldiniz


B

ristol Myers Squibb için tarihi bir zamandayız.

Dünyanın dört bir yanındaki hastalara yaşam kurtaran tedavileri ulaştırmada köklü bir geçmişi olan , yenilikçi ve çığır açan bilimsel gelişmelere öncülük eden bir firmayız. Onkoloji, hematoloji, immünoloji ve kardiyovasküler hastalıklarda yeni ve farklı tedavilere ihtiyaç duyan hastalar için yenilikçi çalışmalara odaklanıyoruz. Bristol Myers Squibb olarak hem güçlü bilimsel ve ticari yetkinliklerimiz hem de zengin yeni ürün portföyümüz ile hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Geçitğimiz yıl boyunca, kimliğimizi ve temsil ettiğimiz değerleri yansıttığından emin için kurumsal markamızı yakından inceledik. Şirketimizin dönüşümünü ve umut vadeden geleceğimizi yansıtması için Bristol Myers Squibb markamızda dönüşüme gittik. 

Bu dönüşümde hastalarımız ve çalışanlarımızdan ilham aldık. Sembolümüz olan el, sağlığa kavuşturmanın, hastaya bakmanın ve bakılmanın evrensel bir simgesidir. İşimize ve öncüsü olduğumuz tedavilere kattığımız kişisel dokunuşun yanı sıra tutkuyla bilime odaklanmaya, insanlara ve hastalara öncelik vermeye olan bağlılığımızı simgeliyor.

Hastalara ciddi hastalıkların üstesinden gelmelerine yardımcı olan, yenilikçi ilaçları keşfetme, geliştirme ve bu ilaçları hastalara ulaştırmak için kendini adayan ve her gün tutkuyla çalışan çok yetenekli bir ekibe sahibiz.

Hastaların yaşamlarını bilim ile dönüştüren Bristol Myers Squibb ekibinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Giovanni

İlgili İçerik

Hastaların yaşamlarını bilim ile değiştiriyoruz™
Bristol Myers Squibb

Her yeni güne daha çok hastaya ulaşmak ve yardımcı olmak amacıyla başlıyoruz. Bristol Myers Squibb’i keşfedin.

Bu websitesi Türkiye’deki kullanıcılar için hazırlanmıştır.Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya eczacıya başvurunuz.

BMS grup şirketleri adına Bristol-Myers Squibb İlaçları Inc. İstanbul Şubesi

Maslak Mah. Dereboyu Cad. Bilim Sk. Sun Plaza No:5 Kat 17 34485 Sarıyer, Istanbul, Türkiye +90 212 335 89 00Tıbbi Bilgilendirme İletişim Merkezi: (0216) 282 16 25 medinfo.turkey@bms.com

Site Sorumlusu: Betül Balta

IOTR2005218 - 10/2020