Transforming patients’ lives through science™

Budując przyszłość, skupiamy nasze działania wokół jednej, wyrazistej wizji.

Budujemy nową firmę

Wprowadziliśmy nowe logo, aby stało się wiernym odzwierciedleniem zmian w naszej firmie. 
W Bristol Myers Squibb przyświeca nam jedna jasna idea – chcemy odmieniać życie pacjentów dzięki zdobyczom nauki. Z pasją i precyzją tworzymy leki, które ratują ludziom życie. Wspólnie i z pełnym zaangażowaniem pracujemy dla pacjentów, którzy najbardziej potrzebują skutecznych terapii.

Osobiste zaangażowanie jest nieodłącznym elementem każdej z pionierskich metod leczenia, nad którymi pracujemy. Z wielką dumą i radością obserwujemy, jak nasi pacjenci mogą ponownie zacząć cieszyć się życiem. Nasz symbol – dłoń – jest prostym, uniwersalnym znakiem wyrazem uzdrowienia oraz dawania i otrzymywania opieki. To symbol ludzkiego podejścia, jakie wnosimy do naszej pracy, czerpiąc inspirację od naszych pacjentów i od siebie nawzajem.

Koncentrujemy się na pracownikach, pacjentach i nauce.

W centrum naszej uwagi zawsze są ludzie: pacjenci, dla których pracujemy, pracownicy, którzy odkrywają, opracowują i dostarczają leki oraz partnerzy, z którymi współdziałamy.

LUDZIE

ŻYCIE

NAUKA

Nasza globalna społeczność

Jako odpowiedzialna globalna firma, będziemy nadal podejmować wszelkie niezbędne działania w celu promowania zdrowia publicznego i realizowania naszej misji dostarczania leków ratujących życie pacjentom na całym świecie.

W Bristol Myers Squibb każdego dnia przekraczamy nowe granice. Każda innowacja, każda metoda leczenia to szansa, by uratować życie wielu osób

 

– Giovanni Caforio, Prezes Zarządu i CEO

© 2020 Bristol Myers Squibb Poland

ONCPL2006138-01,08.2020